Ви увійшли як Гість | Група "Гості" | RSS

Списки зареєстрованих
учасників:
Топ рейтинг

Головна » Архів матеріалів

В м. Черкаси відбувся традиційний Чемпіонат Черкаської області з швидких шахів пам'яті Болеславського І.Є. Участь в змаганнях брало 42 шахісти! Після напруженої боротьби чемпіоном Черкаської області з швидких шахів став кмс Опришко Станіслав (м. Черкаси) з результатом 8 очок з 9 можливих. На другому місці з результатом 7 очок кмс Романчук Віктор (с. Руська Поляна). На третьому місці також з 7 очками кмс Воронов Юрій (м. Черкаси). У номінації кращий шахіст з національним рейтингом до 2200, кращим був кмс Хоменко Костянтин (м. Кам'янка) з результатом 6 очок. У номінації кращий шахіст з національним рейтингом до 2100, кращим був кмс Лановенко Петро (м. Сміла) з результатом 6 очок. Наші вітання чемпіонові та призерам!!

Таблиця_1

Таблиця_2

Переглядів: 222 | Додав: Admin | Дата: 22 Червня 2015

З 20 по 22 червня 2015 року в м. Черкаси відбудеться традиційний Чемпіонат Черкаської області з швидких шахів пам'яті Болеславського І.Є. До участі запрошуються усі бажаючі шахісти не нижче 2 розряду! Деталі про турнір у положенні та додатку.

Положення

Додаток до положення

Переглядів: 206 | Додав: Admin | Дата: 13 Червня 2015

Вчора в м. Золотоноша завершився 2-й Меморіал Болеславського І.Є. з класичних шахів. Підведемо технічні результати турніра. Після 9 турів напруженої боротьби з результатом 7,5 очок перше місце виборов першорозрядник Хабічев Валерій (м. Біла Церква, Київська обл.), на другому місці з результатом 7 очок - першорозрядник Чопоров Андрій (м. Золотоноша, Черкаська обл.), на третьому місці з 6,5 очками першорозрядник Ломакін Андрій (м. Кіровоград). Серед ветеранів на першому місці з результатом 6 очок - Бочок Віктор (м. Миронівка, Київська обл.), на другому місці з 5,5 очками - Блажко Валентин (м. Київ), на третьому місці з 5,5 очками - Яременко Борис (с. Нехайки, Драбівський район, Черкаська обл.). Серед жінок на першому місці з результатом 5,5 очок - Кручак Леся (м. Житомир), на другому місці з 3,5 очками - Гордієнко Анастасія (м. Кам'янка, Черкаська обл.), на третьому місці з 3 очками - Дяченко Анна (м. Кам'янка, Черкаська обл.). Серед школярі ... Читати далі »

Переглядів: 413 | Додав: Admin | Дата: 01 Червня 2015

Сьогодні в м. Золотоноша розпочався 2-й Меморіал Болеславського І.Є. з класичних шахів з обрахуванням національного рейтингу. В турнірі бере участь 67 учасників з 11 областей України! Деталі турніру дивіться нижче.

Стартовий список учасників

Розклад

Переглядів: 227 | Додав: Admin | Дата: 27 Травня 2015

З 27 по 31 травня 2015 року в м. Золотоноша відбудеться 2-й Меморіал Болеславського І.Є. з класичних шахів з обрахуванням національного рейтингу. Для участі в змаганнях та бронюванні місць в гуртожитку необхідно зареєструватись до 20 травня 2015 року. Кількість учасників в змаганні обмежена – 80 чоловік! Учаснику, який до 20 травня 2015 року не зареєструвався, участь в змаганні не гарантується!! До участі в змаганнях допускаються шахісти з національним рейтингом не більше 2200.

Переглядів: 187 | Додав: Admin | Дата: 27 Квітня 2015

З 28 березня по 05 квітня 2015 року в м. Черкаси відбувся Чемпіонат Черкаської області серед юнаків та дівчат у вікових категоріях до 8, 10, 12, 14, 16 років. У віковій категорії до 8 років серед юнаків чемпіоном області став Карасевич Андрій, серед дівчат чемпіонкою області стала Сергієнко Катерина. У віковій категорії до 10 років серед юнаків чемпіоном області став Гончаренко Ростислав, серед дівчат чемпіонкою області стала Робота Радмила. У віковій категорії до 12 років серед юнаків чемпіоном області став Гончаренко Ростислав, серед дівчат чемпіонкою області стала Божко Аліна. У віковій категорії до 14 років чемпіоном області серед юнаків став Ткаченко Олексій, серед дівчат чемпіонкою області стала Гордієнко Анастасія. У віковій категорії до 16 років чемпіоном області серед юнаків став Кононенко Віталій. Більш докладна інформація у турнірних таблицях. Наші вітання чемпіонам та призерам!

... Читати далі »

Переглядів: 237 | Додав: Admin | Дата: 10 Квітня 2015

04 квітня 2015 року в м. Черкаси у приміщенні газети "Черкаський край" відбувся 16-й Чемпіонат Черкаської області з розв’язування шахових композицій. Головний арбітр змагань, майстер спорту міжнародного класу і гросмейстер України зі складання шахових композицій Василь Крижанівський запропонував розв'язувачам 2 тури по 6 композицій кожен, які потрібно було вирішити за 2 години для кожного туру. Після напруженої боротьби чемпіоном області з розв’язування шахових композицій став Малий Іван із Золотоніського району, на другому місці Ластівка Володимир з м. Черкаси, на третьому Романчук Віктор із Черкаського району. Переможець і призери нагороджені кубком, медалями, грамотами та цінними призами. Наші вітання переможцю та призерам!

Таблиця результатів

Переглядів: 140 | Додав: Admin | Дата: 05 Квітня 2015

04 квітня 2015 року в м. Черкаси у приміщенні газети "Черкаський край" відбудеться Чемпіонат Черкаської області з розв'язання шахових композицій. Початок реєстрації о 09.30. Запрошуються усі бажаючі!

Переглядів: 144 | Додав: Admin | Дата: 31 Березня 2015

13 грудня 2014 року в м. Черкаси у міському шахово-шашковому клубі «Етюд» відбувся бліц-турнір присвячений визволенню м. Черкаси від німецько-фашистських загарбників. У турнірі за швейцарською системою в 11 турів взяло участь 19 шахістів. Переможцем турніру з результатом 10,5 очок став мм/мс Якимов Володимир, на другому місці з результатом 9 очок кмс Романчук Віктор, на третьому - з результатом 8,5 очки кмс Геращенко Дмитро. Наші вітання переможцю та призерам!